Údolí Prkenného Dolu je v zimě rájem pro milovníky sjezdového lyžování a snowboardingu. V Prkenném Dole je celkem 6 vleků ve dvou lyžařských areálech (BRET a ARRAKIS). Při nedostatku sněhu jsou sjezdovky uměle zasněžovány sněhovými děly. V areálu BRET (který se nachází v těsném sousedství penzionu) se nabízí také možnost nočního lyžování. Toto vše u nás najdete v nižších cenových relacích v porovnání s ostaními horskými středisky.

Kdo má v oblibě spíše běh na lyžích než sjezd, může se vydat po běžecké stopě směrem na Rýchory. Cestu se může zahřát na Vízově v chatě Hubertus. Kdo vydrží, může až v cíli na Rýchorské boudě a poté pokračovat dál nebo se vrátit třeba kolem chaty Ozon zpět do Prkenného Dolu.

Nesmíme opomenout také možnost bruslení na zimním stadionu v Trutnově. A pokud si budete chtít odpočinut od sněhu a zimních sportů, můžete si v Trutnově zajít také do krytého plaveckého bazénu.

Úvodní strana Pokoje a vybavení Okolí domu, zázemí, parkování Letní vyžití Zimní vyžití Galerie pokojů a vybavení penzionu Kontaktní informace, vzkazy Ceník ubytování
TopList