Pro návštěvníky je k dispozici sedm útulných pokojů s celkovou kapacitou 22 lůžek, z toho je 7 dvoulůžek a 8 přistýlek. Na pokojích číslo 1 a 2 jsou jako přistýlky palandy. Od roku 2020 bude k dispozici pouze 16 lůžek (pokoje 1–5).

Pokoj č. 1: 4 lůžka
Pokoj č. 2: 4 lůžka
Pokoj č. 3: 2 lůžka
Pokoj č. 4: 3 lůžka
Pokoj č. 5: 3 lůžka
Pokoj č. 6: 3 lůžka (od roku 2020 nebude k dispozici)
Pokoj č. 7: 3 lůžka (od roku 2020 nebude k dispozici)

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlo i toaletu. Z pokojů č. 4 a 5 je přístup na terasu v prvním poschodí.

Všem ubytovaným je ke stálé dispozici velká plně vybavená kuchyně s kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem a troubou, 2 lednicemi, 2 varnými konvicemi, kávovarem, myčkou nádobí a potřebným nádobím. V těsném sousedství kuchyně je velká společenská místnost sloužící též jako jídelna. Je vybavena televizí, satelitem a krbem. Hostům je v objektu penzionu umožněno zdarma se připojit k internetu pomocí bezdrátové sítě (wi-fi). Síťový klíč lze získat na požádání u provozovatele penzionu. Po domluvě je možno využít i hernu a saunu v suterénu.

Topení a ohřev vody je zajištěn tepelným čerpadlem z vrtu 120 metrů hlubokého.

Obrázky jednotlivých pokojů i ostatního vybavení naleznete v GALERII.

Všem hostům nabízíme parkování přímo u domu v oplocené zahradě.

Úvodní strana Pokoje a vybavení Okolí domu, zázemí, parkování Letní vyžití Zimní vyžití Galerie pokojů a vybavení penzionu Kontaktní informace, vzkazy Ceník ubytování
TopList