Penzion se nachází v klidném údolí na břehu Sněžného potoka pod horským městem Žacléř (leží 602 m.n.m.) v těsné blízkosti lyžařského areálu BRET CZ. Silnice vedoucí Prkenným Dolem není nikterak frekventovaná. Několik desítek metrů od domku směrem dolů po silnici leží rybník, u něhož lze strávit krásné letní večerní procházky. Prkenný Důl sám o sobě je klidná osada s několika málo obyvateli, kde vám večer zpívá k odpočinku bublání potoka a šumění lesa a kde samozřejmě nechybí ani hostinec. Od hluku je tu všude dostatečně daleko, ale naopak do města na nákup nebo za zábavou dost blízko, zhruba 20 minut cesty klidnou chůzí do vrchu po cestě kolem zahrádek na úpatí kopce pod žacléřským zámkem. Na kole po silnici trvá cesta do města přibližně 10-15 minut, záleží na tom, jakou máte výdrž při jízdě do kopce. Autem jste nahoře asi za 3-4 minuty. Proto neváhejte a "přijďte pobejt" do příjemného prostředí na úpatí Krakonošových hor!

Návštěvníkům je nyní k dispozici vyhřívaný krytý bazén 8 metrů dlouhý, 4 metry široký a 1,5 metru hluboký, v němž je v solinátoru upravená slaná voda. U bazénu je též trampolína! Bazén je v provozu od 8:00 do 18:00 hod. Poté probíhá jeho čištění. Užívání podléhá provoznímu řádu, s nímž je každý návštěvník při příjezdu seznámen.

Úvodní strana Pokoje a vybavení Okolí domu, zázemí, parkování Letní vyžití Zimní vyžití Galerie pokojů a vybavení penzionu Kontaktní informace, vzkazy Ceník ubytování
TopList